Chata Bílá - ubytování na horské chatě uprostřed BeskydHorská chata Bílá se nachází v centrální části obce Bílá, uprostřed CHKO Beskydy a je ideálním výchozím místem pro letní i zimní turistiku. V obci Bílá se nachází jedno z nejlepších lyžařských středisek na Moravě. Horská chata Bílá je obklopena velkými udržovanými travnatými pozemky s venkovním koupáním, brouzdalištěm a hřišti, která jsou připravena pro Vaše aktivity. V případě nepříznivého počasí mohou naši hosté využít hernu s kulečníkem a stolním tenisem, stylově vybavenou halu s počítačem nebo prostornou kulturní místnost s barem a tanečním parketem. Horská chata Bílá Vám nabízí stravování formou polopenze v prostorné jídelně s kapacitou 100 míst.

Ubytovací objekt chaty prošel v roce 2007 celkovou rekonstrukcí a byl vybaven novým masívním nábytkem Nový standard ubytování proto mohou využít jak turisté, cykloturisté, lyžaři, rodiny s dětmi, tak i školy v přírodě, ozdravné pobyty nebo sportovní soustředění.

Horská chata Bílá má velmi dobrou dostupnost i v zimním období a nabízí vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy v areálu chaty.

Chata má bezbariérový přístup a je vybavena Wi-Fi připojením k internetu zdarma.

Mimořádná nabídka

Nabízíme školám poslední volný termín pro konání lyžařského kurzu ve dnech od 11. do 16. ledna 2015.

Rovněž nabízíme poslední volná místa na Silvestrovský pobyt 2014/2015.

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Nabízíme volné termíny pro pořádání Školy v přírodě v měsících květen, červen a září, říjen za velmi zajímavé ceny.

PRÁZDNINOVÉ POBYTY

Již dnes si můžete rezervovat termíny pro Vaši dovolenou. Nabízíme volné termíny v atraktivních měsících červenec a srpen.