Aktivity | Chata Bílá - ubytování na horské chatě uprostřed BeskydAktivity

Léto

Horská kola - Pro jízdu na horském nebo trekovém kole je Bílá a chata ideálním místem. V okolních lesích jsou krásné značené cyklistické stezky různé obtížnosti, které jistě uspokojí jak náročné bikery, tak rodiny s dětmi. V chatě máme pro naše hosty střeženou místnost pro úschovu kol.

Tenis - V bezprostřední blízkosti chaty jsou našim hostům k dispozici dva tenisová hřiště s asfaltovým povrchem. Další dva tenisové dvorce s umělým povrchem lze objednat u provozovatele. Kurty jsou vzdáleny od chaty 600 m.

Plážový volejbal - Před dvěma lety bylo v areálu chaty vybudováno hřiště pro plážový volejbal, které je připraveno pro naše hosty.

Badminton - V poslední době velmi oblíbený sport mohou naši hosté provozovat na dvou venkovních kurtech s asfaltovým povrchem. Vybavení pro hru Vám rádi zapůjčíme.

Minifotbal - Díky velkým travnatým plochám, které se pravidelně udržují, jsme mohli pro milovníky fotbálku zřídit minifotbalové hřiště, které je vybaveno dřevěnými přenosnými brankami a ochrannou sítí.

Kuželky - v minulém roce jsme pro Vás zrekonstruovali kuželnu s ruskými kuželkami. Kuželna je zastřešena a osvětlena, proto je možno hrát kuželky i za nepříznivých podmínek.

Koupání - V areálu se nachází vodní nádrž pro venkovní koupání a také kruhové brouzdaliště pro naše nejmenší hosty.

Zima

Lyžování - Horská chata Bílá se nachází v lyžařském areálu SKI Vítkovice Bílá a je vzdálena pouhých 600 m od nástupní stanice lanovky. Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány. Pro lyžaře máme v objektu chaty připravenu střeženou lyžárnu se sušáky na lyžařskou obuv.

Snowboarding - Lyžařské středisko vychází vstříc také tomuto dynamicky se rozvíjejícímu se sportu a buduje na sjezdovce - Jih zajímavý snowpark. Snowpark je vybaven množstvím skoků a překážek a je velmi oblíbeným cílem snowboardistů na Moravě.

Běh na lyžích - V rámci rozvoje lyžařského střediska byly v minulých letech vybudovány upravované běžecké trasy , které vedou nádhernou přírodou a nabízejí nevšední výhledy. Rozsah a kvalita se neustále rozšiřuje. Nástup na běžecké trasy je přímo u chaty